Publikacja „MIK-21 – Międzynarodowa progresywność i Konkurencyjność w XXI wieku" stała się rozpoznawalną marką przypisaną Fundacji Innowacji i progresywnych technice, znanej pod skrótem INOTECH. Obecnie przechodzimy już poprzez czwartą edycję i podobnie jak to miało miejsce w minionych latach, dzięki zaangażowaniu wybitnych jednostek ze świata nauki i biznesu, jak na dodatek dzięki Państwu, autorom interesujących i wielodyscyplinarnych badań naukowych.
„MIK-21" to nie jedynie zbiór artykułów, lecz interdyscyplinarna publikacja, w której czytelnicy odnajdą zasadnicze treści, nad wyraz dotyczące dziedzin innowacji, innowacyjnych technice i cyfrowej transformacji współczesnego globu.
W obecnej epoce coraz bardziej wyraźne staje się ogromne zainteresowanie problematyką progresywności, co jest konsekwencją postępu cywilizacyjnego, który jest specyficzny dla XXI w. Dążenie do postępowego rozwoju wywołuje wzrost produktywności i produktywności pracy, promuje kulturę skoncentrowaną na innowacjach, nowoczesnych technologiach, produktach i rozwiązaniach, przy jednoczesnym uwzględnieniu aspektów stabilnego rozwoju, co przekłada się na rozwijanie bardziej przychylnych dla środowiska rozwiązań, równocześnie spełniając zapotrzebowania społeczeństwa.
W 2023 r. Obserwujemy wyraźnie rosnące tendencje rozwojowe związane z nowoczesnością, które są konieczne dla wielu gospodarek, aby zachować swoją funkcjonalność. To właśnie postępowość gospodarek przyczynia się do wprowadzania zmian cywilizacyjnych, otwierając perspektywy na lepszą przyszłość dla ko-lejnych pokoleń oraz poprawiając obecną jakość życia.
Jestem głęboko przekonany, iż książka ta będzie stanowić znakomity materiał do zrozumienia i świadomego rozważenia społecznych i najnowocześniejszych trendów dla każdego czytelnika, niezależnie od jego statusu jako studenta, naukowca czy przedsiębiorcy.
Z tego powodu nakłaniam do przeczytania tej publikacji wyjątkowo studentów, nauczycieli, wykładowców i praktyków biznesu.