Przeraża mnie, gdy ludzie „odrobinę publiczni", nazwę ich „trochę rozpoznawalnymi" pokazują się tylko w tym jasnym świetle. Są idealni. Wyjątkowi. Im się nie zdarzają skomplikowane sprawy, wyzwania i słabszy czas.
Dlaczego niektórzy z nas kreują swoje życie na zewnątrz jako pasmo niekończących się sukcesów i tylko nadzwyczajnych doświadczeń? Czy przyznanie się do słabości robi z nas słabego? Wierzę w prawdę. Wierzę w autentyczność.
Wierzę w bycie sobą. Jednak nie wszyscy tak robią… Dlaczego nie jesteśmy autentyczni? Tego dowiesz się z książki "teraz autentyczność". Jest ona odbiciem tego, co autorka czuje od lat. Tego, jak uwiera ją wyidealizowana rzeczywistość.
Ta, która jest dookoła. W gazetach, telewizji i Internecie. Czy tam jest autentycznie? I na skutek czego, po co ta książka? Ona nie jest o naprawianiu świata. Autorka nie chce głosić swych prawd, słuszności i przekonywać, jak należy żyć.
Ona jest o tym, co cholernie niełatwe. O prawdzie. O odwadze na bycie sobą i tym, dlaczego tak trudno nam, kiedy spełniamy wymagania innych, zapominając o tym, co dla nas ważne. To myśli, opinie, wnioski i doświadczenia o tym, jak nieprzystępno być prawdziwym.
A nawet, jak trudno mieć odwagę… na autentyczność. Jeśli nie jesteś gotów na nią, odpuść sobie i zostaw tę książkę tam, gdzie jest. Bo bycie prawdziwym niesie konsekwencje… Jeśli tylko jedna osoba na tej planecie pozwoli sobie na bycie sobą, warto było ją napisać.
Życzymy Ci zgody na to, kim jesteś, jaki jesteś i jak żyjesz. Bo masz do tego prawo! Na stronach tej książki spotkasz unikatowych Bohaterów: Krystynę Mazurównę, Alexa Barszczewskiego czy Małgorzatę Ostrowską-Królikowską.
Poznasz ich historie, pragnienia i marzenia, a także niełatwe momenty życia. Poznasz… ich autentyczność. Kim jest autor? Zawodowo Ania Urbańska jest Master Trenerem Structogramu, metodologii, która wykorzystując wiedzę o genetyce mózgu, pozwala produktywniej sprzedawać, zarządzać i radzić sobie w relacjach ze sobą i innymi.
Mówią, że „koloruje" mózgi ludzkie. Wiedzę zdobywa na szkoleniach u takich Mentorów jak: Anthony Robbins, Blair Singer, czy Brian Tracy. Pracuje z największymi firmami międzynarodowymi, takimi jak: Citibank, DHL, Oracle czy Deutsche Bank,także z tymi mniejszymi, lokalnymi, niewielkimi przedsiębiorcami.
Od 23 lat jest przedsiębiorcą. Zarządza firmą szkoleniową CONCRET i jest wiceprezesem zarządu i partnerem Instytutu Colina Rose – jednej z najprężniej rozwijających się szkół językowych, którą od zbankrutowanej spółki współdoprowadziła do sieci 33 szkół, w systemie franczyzowym, w całej Polsce.
Jeden z nielicznych na świecie neurocoachów. Jest absolwentką 6-ciu kierunków studiów podyplomowych i wykładowcą na wyższych uczelniach. Autorka 9 książek, m.in.: "Otrzep kolana i biegnij", "Mózg fabryka sukcesu", "teraz autentyczność" i współautorka przewodników: "Jak w 30 dni rozszerzyć swoją efektywność"i "Jak zbudować swój wizerunek w 30 dni", „DNA biznesu", komiksu "Był sobie mózg.
Instrukcja obsługi dla dużych i niedużych" czy charytatywnego projektu "Kod życia. O tym, czego warto nauczyć się od kota". Jej pasją jest rozwój osobisty i odkrywanie potencjału ludzkiego. Przez jej programy szkoleniowe i coachingi przeszło ponad 20 tysięcy osób, które z powodzeniem realizują swoje cele i żyją pełni spełnienia i pasji.
Prywatnie Jest szczęśliwą kobietą, mamą dorosłego syna i żoną górala. Kocha koty i ich styl życia. W roli kobiety odnajduje się każdego dnia, nad wyraz kiedy zastanawia się, co na siebie włożyć albo kiedy szuka w torbie kluczy.
Jest szefem, który czasem zbyt miękko podchodzi do swego zespołu. Nie ma dla niej nic ważniejszego, niż rodzina i spełnianie się w przeróżnych obszarach życia. Punktem bezprecedensowym w jej życiu była śmierć brata – Krzysztofa, który odszedł w 1998 roku.
Wtedy zmieniła w swoim życiu praktycznie wszystko, począwszy od życia zawodowego, po życie osobiste. Żyje zgodnie z maksymą:"Miej cierpliwość, wszystko jest nieprzystępne, zanim stanie się przystępne".