Mózgnajczęściej zarysowuje się jako nieodgadniona, fascynująca oraz niezgłębiona machina. Anna Urbańska zaprasza do świata kuszącyej neuronauki i biznesu. Autorka odsłania misterium funkcjonowania mózgu, tym samym dając narzędzia do lepszego zrozumienia siebie, a także wszechświata.
Odkrycie wewnętrznej biostruktury umożliwi udoskonalone zarządzanie biznesem. Poznanie trójjedynego ewolucyjnie mózgu otwiera zniewalającą drogę samorozwoju. Intrygująca podróż przez meandry własnego umysłu bywa momentami wyjątkowo niełatwa.
ale Anna Urbańska pomaga czytelnikowi przejść tę wyboistą trasę. Autorka książki „Mózg Fabryka Sukcesu" w prekursorski sposób wykorzystuje neuronaukę i buduje użyteczny drogowskaz w procesie poznania własnego charakteru, natury, zachowań, odkrycia słabych i konkretnych stron, wyznaczania celów, akceptacji siebie, nawiązywaniu kontaktów z innymi ludźmi oraz w prowadzeniu biznesu.
Autorka podpowiada, jaki wpływ ma poznanie funkcjonowania mózgu na rozszerzenie dochodów przedsiębiorstwa. Na podstawie własnych doświadczeń Anna Urbańska buduje przepis na korzystnie prosperujący biznes. W książce „Mózg Fabryka Sukcesu" aspekt zarabiania czy zysku został obdarty z wielu mitów, autorka wyróżnia, iż pieniądze nie są tykającą machiną zła ale mogą dać przeważnie poczucie wolności.
W książce „Mózg Fabryka Sukcesu", podobnie jak w pierwszej książce Anny Urbańskiej „Otrzep kolana i biegnij", odnaleźć można fascynujące wywiady z niezwykłymi osobami. Tym razem do rozmowy autorka zaprosiła: Krzysztofa Litwińskiego, Pawła Jarząbka, Michała Jakubowskiego, Krzysztofa Herdzika, Ewę Hartman, Jacka Kotarbińskiego, a także Jacka Kutybę.
Ludzie od pokoleń próbują zrozumieć funkcjonowanie mózgu, a ta pozycja bez cienia wątpliwości jest cenną pozycją i wybrzmiewającym głosem ze świata neuronów. To interdyscyplinarne połączenie nauki i poręcznego podejścia do biznesu, dzięki temu jest niezwykle pionierska i nietuzinkowa.
Natomiast lekki styl powoduje, że lektura staje się czystą przyjemnością.Książka pełna rzetelnej wiedzy na temat biznesu. Pokazuje w jaki sposób osiągnąć finansowy sukces i niezależność, poprzez strategie praktykowane poprzez najbogatszych ludzi w biznesie.
"Mózg - Fabryka sukcesu" to znakomita książka, która prezentuje, w jaki sposób osiągnąć dużo szybciej finansowy sukces i niezależność, przez strategie praktykowane poprzez najbogatszych ludzi w biznesie.
Brian Tracy Kim jest autorka? Zawodowo Ania Urbańska jest Master Trenerem Structogramu, metodologii, która wykorzystując wiedzę o genetyce mózgu, pozwala wydajniej sprzedawać, zarządzać i radzić sobie w relacjach ze sobą i innymi.
Mówią, że „koloruje" mózgi ludzkie. Wiedzę zdobywa na szkoleniach u takich Mentorów jak: Anthony Robbins, Blair Singer, czy Brian Tracy. Pracuje z największymi firmami międzynarodowymi, takimi jak: Citibank, DHL, Oracle czy Deutsche Bank,też z tymi mniejszymi, lokalnymi, niepokaźnymi przedsiębiorcami.
Od 23 lat jest przedsiębiorcą. Zarządza firmą szkoleniową CONCRET i jest wiceprezesem zarządu i partnerem Instytutu Colina Rose – jednej z najprężniej rozwijających się szkół językowych, którą od zbankrutowanej spółki współdoprowadziła do sieci 33 szkół, w systemie franczyzowym, w całej Polsce.
Jeden z nielicznych na świecie neurocoachów. Jest absolwentką 6-ciu kierunków studiów podyplomowych i wykładowcą na wyższych uczelniach. Autorka 9 książek, m.in.: "Otrzep kolana i biegnij", "Mózg fabryka sukcesu", "dzisiaj autentyczność", a także współautorka przewodników: "Jak w 30 dni powiększyć swoją sprawność"i "Jak zbudować swój wizerunek w 30 dni", „DNA biznesu", komiksu "Był sobie mózg.
Instrukcja obsługi dla obfitych i znikomych" czy charytatywnego projektu "Kod życia. O tym, czego warto nauczyć się od kota". Jej pasją jest rozwój osobisty i odkrywanie potencjału ludzkiego. Przez jej programy szkoleniowe i coachingi przeszło ponad 20 tysięcy osób, które z powodzeniem realizują swoje cele i żyją pełni spełnienia i pasji.
Prywatnie Jest szczęśliwą kobietą, mamą dorosłego syna i żoną górala. Kocha koty i ich styl życia. W roli kobiety wynajduje się każdego dnia, istotnie kiedy zastanawia się, co na siebie włożyć albo kiedy szuka w torbie kluczy.
Jest szefem, który czasem zbyt miękko podchodzi do swojego zespołu. Nie ma dla niej nic ważniejszego, aniżeli rodzina i spełnianie się w różnych obszarach życia. Punktem bezprecedensowym w jej życiu była śmierć brata – Krzysztofa, który odszedł w 1998 roku.
Wtedy zmieniła w swoim życiu praktycznie wszystko, począwszy od życia zawodowego, po życie osobiste. Żyje zgodnie z maksymą:"Miej cierpliwość, wszystko jest niełatwe, zanim stanie się nieskomplikowane".