Jak rozpoznać przewlekły stan zapalny$2218 Odczuwasz ciągłe zmęczenie$2219 Dokuczają ci bóle głowy i stawów$2220 Cierpisz na bezsenność$2221 Mogą to być pierwsze sygnały, które wysyła twój organizm, iż dzieje się w nim coś niepokojącego.
Przewlekły stany zapalny nie pojawia się z dnia na dzień. Wytwarza się latami, stopniowo wyniszczając organizm i prowadząc do różnorodnych schorzeń, w tym chorób autoimmunologicznych, reumatoidalnego zapalenia stawów, Hashimoto, tocznia, cukrzycy i nowotworów.
Jak rozpoznać stan zapalny$2222 Co zrobić, żeby go usunąć i zadbać o zdrowie$2223 Książka szczegółowo analizuje przyczyny powstawania stanów zapalnych. Wskazuje przewlekły stres, brak snu i czasu na regenerację, nadmiar cukru i tłuszczu w diecie jako głównych winowajców.
Następnie skupia się na sposobach wykrycia i leczenia stanów zapalnych. Prezentuje kompletny plan na wyeliminowanie stanów zapalnych, oparty na medycynie integracyjnej. Ten holistyczny plan Autorki wydajnie przetestowały na sobie i swoich pacjentach.
proponują ci gotowe i łatwe zalecenia w zakresie zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej i technik regeneracyjnych. Czym jest stan zapalny$2224 Autorki wyjaśniają, że stan zapalny to reakcja organizmu na atak ze strony wirusów i bakterii.
To pobudzenie układu niepodatnościowego do produkcji przeciwciał. Z czasem jednak, pod wpływem zróżnicowanych czynników, nadmiernie pobudzony układ odpornościowy produkuje przeciwciała, które atakują własne tkanki, komórki i narządy organizmu, uznając je za wrogie.
Dzieje się tak zwłaszcza w przypadku przewlekłego stresu. Z książki dowiesz się, jaki rodzaj stresu odpowiada za unikalne reakcje organizmu i poznasz skutki nadmiernego, przewlekłego stresu. Zintegrowany plan leczenia przetestowany na własnej skórze Autorki to dwie lekarki, które same cierpiały na choroby wywołane przewlekłym stanem zapalnym.
W tej książce analizują, co powoduje stan zapalny w organizmie. Wyjaśniają wyniszczające działanie stanu zapalnego, który osłabia ciało i prowadzi do wielu poważnych chorób. Dr Aggarwal zmagała się z przewlekłym stresem i nadmiarem obowiązków, które zaostrzyły stan zapalny i doprowadziły do choroby autoimmunologicznej.
Doktor Rao natomiast straciła wiarę w wydajność medycyny tradycyjnej skupiającej się wyłącznie na objawach, a nie przyczynach chorób. Współpraca tych dwóch lekarzy zaowocowała planem leczenia opartym na medycynie integracyjnej, który pomógł odzyskać zdrowie wielu pacjentom, w tym ponadto dr Aggarwal.