Tigerfeeling działa szybko. Jest bezpieczny. Powoduje radość. Wyczuwalny i widoczny efekt pojawia się już po pierwszym treningu a wymierne zmiany dostrzega się już po trzech tygodniach. Terapeutyczny Fitness - ukierunkowane na dno miednicy ćwiczenia m.in.
przeciw osłabieniu pęcherza moczowego, nietrzymaniu moczu, trudnościom z osiąganiem orgazmu, dolegliwościom ze strony pleców - dla mężczyzn i kobiet. Książka, której pierwsze polskie wydanie trafia do dłoni czytelników, w naszym kraju dedykowana jest w głównej mierze dla każdego z nas.
Dla każdej dorosłej kobiety i dorosłego pana. Jeśli w tej chwili bowiem nie mamy jeszcze dolegliwości związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem dna miednicy, to zapewne w dającej się przewidzieć przyszłości problemy te się pojawią.
Wydaje się, iż nierozpoznane dolegliwości związane z nieprawidłowym funkcjonowaniem dna miednicy są najmocniej niedoszacowaną dolegliwością czynnościową wśród kobiet i panów w wieku średnim i podeszłym.
Poradnik ćwiczeń, jakim jest książka autorstwa Benity Cantieni, może wspomagać terapię rozmaitych dolegliwości uroginekologicznych u kobiet, urologicznych u mężczyzn i seksualnych u obojga płci. Systematyczne realizowanie ćwiczeń opracowanych poprzez Benitę Cantieni może przynosić długotrwałą ulgę w takich pozornie wytrzymałych na terapię ruchową dolegliwościach, jakimi są guzki krwawnicze odbytu.
Każdy kto marzy o doskonałej sylwetce, ładnej postawie, niezależnie od wieku i płci, powinien w codziennie realizowane ćwiczenia wpleść i te, które w tej książce oferuje nam Benita Cantieni. Niemało korzyści z lektury tej książki mogą wynieść lekarze ginekolodzy, urolodzy i seksuolodzy, a nawet lekarze rodzinni, chociażby po to, żeby do przepisywanych swym pacjentom leków polecić także ćwiczenia zawarte w tym poradniku.
Książka napisana została wyjątkowo przystępnym i w wielu miejscach obrazowym językiem, co również jest jej walorem. Dzięki czemu może skorzystać z niej każdy, kto chce dowiedzieć się czegoś o swym dnie miednicy i nie musi przy tym już na wstępie jej lektury mieć dogłębną wiedzę anatomiczną czy również medyczną.
Mam nadzieję, że pozycja ta przyczyni się do odkłamania wielu mitów i nieporozumień, które na temat dna miednicy ciągle funkcjonują. Pozycja ta może stać się także początkiem poważnego traktowania tej,,zapomnianej" części ciała, której obok codziennej pielęgnacji należy się także codzienna,,porcja fizycznego wysiłku".
z przedmowy prof.dr hab. Edward Saulicz