DDR4 standard pamięci RAM, który pozwala na zastosowanie napięcia 1.2 V. Dzięki czemu udało się uzyskać spadek poboru mocy o 20% w stosunku do DDR3 oraz obszerniejszą przepustowość. Ponadto użytkownicy mogą liczyć na funkcję cyklicznych kontroli nadmiarowych i wykrywanie przypadkowych błędów. Po pamięć DDR4 powinny sięgnąć osoby, oczekujące maksymalnej wydajności i obszernej oszczędności energii. Wśród nich będą gracze i użytkownicy korzystający z mistrzowskiego oprogramowania do obróbki graficznej.
objętość 8 GB Pamięć RAM o pojemności 8 GB zapewnia wysoki komfort używania przy wielu zastosowaniach. To znakomita propozycja dla osób, które na co dzień korzystają z innowacyjnego oprogramowania, gdyż komputer z powodzeniem wykona sporo operacji równocześnie. Zadowoleni będą dodatkowo gracze. Taki zasób pamięci pozwoli na zabawę przy wielu najnowszych tytułach. Ponadto system będzie działał momentalnie i produktywnie, co może być nieocenionym atutem przy pracy biurowej, gdzie skuteczność ma znaczenie priorytetowe.
Pojedynczy moduł Pojedyncza kość pamięci RAM to rozwiązanie, które stanie na wysokości zadania doskonale przy konfiguracji dedykowanej do różnych zadań. Obfita oferta pozwoli genialnie dobrać moduł do osobistych preferencji. Mniejsza pojemność będzie niedrogim rozwiązaniem, które odszuka wykorzystanie przy pracy biurowej. Natomiast gracze i użytkownicy mistrzowskich programów do obróbki graficznej z pewnością sięgną po wyższy zasób. Jeżeli po jakimś czasie praca komputera zwolni, będzie możliwość rozbudowy pamięci RAM.
Częstotliwość pracy 3200 MHz Częstotliwość pracy pamięci RAM to jeden z ważnych parametrów, które decydują o sprawności sprzętowej komputera. Moduły o taktowaniu na poziomie 3200 MHz sprawdzą się genialnie wśród wielbicieli elektronicznej rozrywki, którzy zawsze oczekują płynnych animacji. To również wspaniałe rozwiązanie dla użytkowników mistrzowskich. Korzystanie z oprogramowania do konstrukcji, czy obróbki graficznej będzie komfortowe i instynktowne. Oczywiście należy pamiętać o wysokiej jakości pozostałych komponentów konfiguracji.
Napięcie 1.2 V Napięcie to parametr, który określa wartość zasilania pamięci RAM. Przed zakupem należy zapoznać się z listą obsługiwanych modułów poprzez płytę główną. Tylko kompatybilny układ podzespołów zapewni jednostajną pracę komputera i oczekiwaną sprawność. Napięcie na poziomie 1.2 V zasila kości pamięci rodzaju DDR4. Oznacza to o 20% niższy zużycie mocy w stosunku do DDR3, a także wyższą przepustowość. Taki typ będzie doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy oczekują wygodnej pracy, a zarazem obfitej oszczędności energii.
Złącze UDIMM UDIMM to typ złącza pamięci RAM, jakie często możemy znaleźć na płycie głównej. Specjalny slot umożliwia instalację pamięci niebuforowanej. Oznacza to, iż dostęp do niej można uzyskać bezpośrednio przez kontroler pamięci w komputerze. Gdy podczas pracy pojawi się żądanie zapisu albo odczytu, ów kontroler korzysta z modułu RAM i zapisuje na nim informacje albo je odczytuje. Przed zakupem należy zapoznać się ze specyfikacją płyty głównej, żeby sprawdzić, jakiego typu kość pamięci można zainstalować.
Niebuforowana pamięć DIMM Premier DDR4 3200 marki ADATA to świeże rozwiązanie modernizacyjne, które obsługuje najnowsze platformy Intel/AMD, a także zapewnia szybszy transfer informacji i ulepszoną wydajność energetyczną. Dzięki zaimplementowaniu 288-pinowego złącza napięcie robocze zostało zmniejszone z 1,5V do 1,2V, co nie tylko zmniejsza zużycie energii o 20%,również pozwala zwiększyć szybkość transmisji do 25,6 GB/s. Każdy układ scalony w modułach pamięci ADATA spełnia rygorystyczne standardy JEDEC i RoHS, dzięki czemu nasze produkty są kompatybilne, stabilne i przyjazne dla użytkownika.