Sugerowany towar Obraz Asta, 10531620101 można kupić w home&you w naprawdę atrakcyjnej cenie wynoszącej 399,99 zł. Oferta ta stanowi wynik szerokiej analizy wielu hurtowni i sklepów online.
Podstawowe cechy
Sprawdź promocyjne oferty na Obraz Asta, 10531620101
Prezentujemy listę promocyjnych ofert na Obraz Asta, 10531620101 jakie udało się odszukać. Zobacz oferty, warunki darmowej i ekspresowej dostawy, a także opinie o produkcie:
Obraz Asta, 10531620101 (sklep home&you)
399,99 zł
Idź do sklepuSuper oferta
Pokaż wszystkie oferty (1)
Dane na temat dostępności towaru i aktualnych cen użyte w naszym rankingu pobierane są prawie natychmiast.
Pełny opis produktu
Obraz na płótnie w odcieniu czarnym o rozmiarach 92,6 cm x 4,5 cm x 92,6 cm eksponuje się progresywnym, minimalistycznym designem. Jego głęboki, czarny odcień wprowadza elegancję i stonowany charakter, genialnie komponując się z rozmaitymi aranżacjami.
Parametry
Kategoria
Obrazy
Opinia użytkowników
Opinie oraz Recenzje
Waldemar W.
18.09.2024
Podesłane opinie produktu mogą pomóc innym odwiedzającym
Jeśli udało Ci się korzystać z oferowanego Obraz Asta, 10531620101 wyślij nam swoją subiektywną recenzję lub opinię. Powiedz jakie są Twoje ze stosowania, czy możesz polecić produkt oraz czy relacja ceny do jakości jest satysfakcjonująca.