Zdjęcia Storia di Ásta

Literatura obcojęzyczna

Dostępność: Do kupienia

Storia di Ásta (Iperborea)

Do kupienia w: Sklep Libristo.pl Marka: Iperborea
93,51 zł
Idź do sklepuSuper oferta

Skrócony opis produktu

Sugerowany w naszejporownywarce cen produkt Storia di Ásta kupisz w Libristo.pl w naprawdę znakomitej cenie wynoszącej 93,51 zł. Oferta ta jest rezultatem kompleksowego porównania ogromnej liczby sklepów i hurtowni w bazie.

Podstawowe cechy

ISBN

9788870916003

Oprawa

Miękka

Sprawdź promocyjne oferty na Storia di Ásta

Prezentujemy listę promocyjnych ofert na Storia di Ásta jakie udało się odszukać. Zobacz oferty, warunki darmowej i ekspresowej dostawy, a także opinie o produkcie:

Storia di Ásta (sklep Libristo.pl)

93,51 zł
Sklep Libristo.pl
Idź do sklepuSuper oferta
Pokaż wszystkie oferty (1)
  • Dane o dostępności produktu i obowiązujących cenach wykorzystane w rankingu synchronizowane są prawie w czasie rzeczywistym.

Pełny opis produktu

Reykjavík, primi anni Cinquanta. In un piccolo appartamento seminterrato Sigvaldi e Helga toccano il cielo con un dito abbandonandosi alla loro giovane e travolgente passione e decidono di chiamare la figlia Ásta. Ásta come una grande eroina della letteratura nordica, Asta perché "ást" in islandese vuol dire amore. Sedici anni dopo Ásta scopre il sentimento di cui porta il nome in una fattoria negli aspri Fiordi Occidentali dove trascorre l'estate. Lo impara a conoscere dalla storia tormentata tra un uomo e una donna uniti dalla solitudine e divisi dalla dura vita contadina; lo impara a capire dalla vecchia Kristín che ogni tanto, al mattino, si sveglia in un'altra epoca del suo passato e può così rimediare ai rimpianti che le ha lasciato la vita; lo vive sulla propria pelle insieme a Jósef, il ragazzo che le cambierà l'esistenza. Eppure sono tutte promesse di felicità non mantenute ad avvicendarsi in questa impetuosa storia famigliare, segnata per sempre dal giorno in cui Helga si rivela uno spirito troppo libero e assetato di emozioni per non ribellarsi alla soffocante routine domestica e abbandonare marito e figlie, lasciando Ásta con un'inquietudine, un'ansia di fuga, una paura di seguire fino in fondo i propri sogni. In un romanzo lirico, sensuale e corale, che si compone a puzzle seguendo i ricordi dei personaggi e le associazioni poetiche dei loro sentimenti, Steansson racconta l'urgenza e l'incapacità di amare, la ricerca di se stessi nell'eterna e insidiosa corsa alla felicità, e quel fiume di desideri e nostalgia che accompagna il destino di ognuno, sempre pronto a rompere gli argini e a scompaginare un'esistenza.

Parametry

ISBN

9788870916003

Oprawa

Miękka

Ilość stron

479

Rok wydania

2018

Kategoria

Literatura obcojęzyczna

Producent

Iperborea

Opinia użytkowników

Opinie oraz Recenzje

Wiesława T.
Wiesława T.
25.09.2024
Każda przysłana opinia klienta ma dla naszych odwiedzających bardzo duże znaczenie
Jeśli korzystać z prezentowanego Storia di Ásta podeślij nam swoją subiektywną ocenę i opinię. Podaj jakie są Twoje z użytkoania, czy nie żałujesz zakupu, a także czy relacja ceny do jakości jest dla Ciebie dobra.

Dodaj opinię lub recenzję

Powiązane

Rekomendacja
Iperborea Mumin e la vita in famiglia Iperborea
Do sklepu Szczegóły

Mumin e la vita in famiglia Iperborea

59,24 zł
Iperborea Storia di Ásta
Do sklepu Szczegóły

Storia di Ásta

93,51 zł
Rekomendacja
Iperborea Iperborea Roma. the passenger. per esploratori del mondo
Rekomendacja
Iperborea Iperborea Campo di pietra
Do sklepu Szczegóły

Iperborea Campo di pietra

68,43 zł
Wybrane dla Ciebie
Rekomendacja
Ogarnij tarczycę. jak odzyskać zdrowie i siły przy hashimoto i niedoczynności. Agora
Rekomendacja
Dziś i jutro NEON Wiedza o społeczeństwie, podręcznik dla klasy 8 szkoły podstawowej EDYCJA 2024-2026
Rekomendacja
Hachette children's book Malory towers: first term
Do sklepu Szczegóły

37,96 zł
Rekomendacja
Greg Elementarz czytamy metodą sylabową
Do sklepu Szczegóły

24,37 zł
Rekomendacja
Quercus publishing Psychology in minutes
Do sklepu Szczegóły

47,45 zł
Rekomendacja
Literat Hiszpański dla dzieci 6-8 lat ćwiczenia jesień
Rekomendacja
Princeton university press Bismarck and the development of germany
Rekomendacja
Zamieńmy słowo. Język polski. Szkoła podstawowa klasa 4. Zeszyt ćwiczeń
Rekomendacja
WITCH 02
Do sklepu Szczegóły

WITCH 02

102,30 zł
Rekomendacja
SERAPH OF THE END GUREN ICHINOSE V03
Do sklepu Szczegóły

86,02 zł
Rekomendacja
Wie lernt man die fremdsprache deutsch?. m. dvd Klett sprachen