lśniąca designerska lampa sufitowa Aurora wykonana z tworzywa Plainflex® i kryształów Lampa sufitowa Aurora to prawdziwa atrakcja i ozdoba każdego wnętrza. Rdzeń składający się z kryształów wzmacnia światło, które wydaje się niemal krążyć w rytmie ich odbić, a lampa sufitowa roztacza wdzięk i elegancję w całym pomieszczeniu.
Dzięki ergonomicznemu systemowi magnetycznemu lampę można prosto przymocować do sufitu. Wyjątkowo zaprojektowany klosz można wygodnie zdjąć, co upraszcza zarówno podmianę żarówki, jak i czyszczenie powierzchni.
wyprodukowane z wysokiej jakości technopolimerów, które są specjalnie opracowywane i przetwarzane poprzez producenta lamp Slamp, podkreślające się i luksusowe wzornictwo zostało wykonane przez znanego na całym świecie architekta i projektanta Nigela Coatesa.
Jednak Aurora to nie tylko źródło światła, które można wykorzystać równocześnie w pomieszczeniach prywatnych, jak i gastronomicznych, to także obiekt designu i mebel, który wie, jak wzbogacić dominujący fason życia o akcenty glamour.
Brytyjski architekt i projektant Nigel Coates studiował na Uniwersytecie w Nottingham. W latach 1995-2011 był profesorem i kierownikiem Katedry Architektury w Royal College of Art, a w 2011 r. Został emerytowanym profesorem.
W swojej karierze zaprojektował już sporo mebli i oświetlenia dla przeróżnych włoskich firm. W latach 2008-2010 pracował jako dyrektor artystyczny w firmie Slamp. Coates stara się łączyć sztukę i inteligencję z architekturą i designem - niezależnie od przestrzeni czy obiektu, za każdym razem interpretuje go z pasją, ironią i instynktem.
Włoska firma oświetleniowa Slamp została założona w 1992 roku przez Roberto Ziliani i przywiązuje szczególną wagę do rozwoju prekursorskich tworzyw w produkcji swoich designerskich lamp. W ten sposób producent Slamp opracowała luksusowe i specjalnie opatentowane technopolimery, takie jak Cristalflex®, Opalflex® i Lentiflex®.
Są one nie tylko nad wyraz przyjazne dla środowiska, przyczyniając się do czterokrotnego zmniejszenia kosztów środowiskowych w porównaniu z rozwiązaniami alternatywnymi, ale także pozwalają uzyskać nieszablonowe efekty świetlne.
Technopolimery są stworzone bez zastosowania klejów i śrub, lecz są realizowane ręcznie dzięki połączeniom wciskanym, które pozwalają na uzyskanie kształtów i efektów niemożliwych do uzyskania przy użyciu innych materiałów.