Podstawowe cechy
ISBN
9788328159792
Oprawa
Miękka
Sprawdź promocyjne oferty na Asteriks Galera Obeliksa
Dane o dostępności produktu i obowiązujących cenach zastosowane w powyższym rankingu są pobierane w zasadzie bez opóźnień.
Pełny opis produktu
Parametry
ISBN
9788328159792
Oprawa
Miękka
Autor
Uderzo albert
Kategoria
Książki dla dzieci
Producent
9788328159792
Opinia użytkowników
Opinie oraz Recenzje
Ewa E.
01.11.2024
Czy możesz wysłać nam opinię i komentarz na temat produktu **producer
Jeśli tylko udało Ci się korzystać z prezentowanego Asteriks Galera Obeliksa prześlij swoją subiektywną recenzję i opinię. Zaakcentuj jakie są Twoje wrażenia z korzystania, czy polecasz produkt oraz czy relacja ceny do jakości jest dla Ciebie na satysfakcjonującym poziomie.