Zdjęcia Lot z przeszłości marki Podkarpackie stowarzyszenie dla aktywnych rodzin
Książki dla dzieci
Dostępność:Do kupienia
Lot z przeszłości (Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin)
Do kupienia w: Marka: Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin
11,07 zł
Idź do sklepuSuper oferta
Skrócony opis produktu
Proponowany wporownywarce cen towar Lot z przeszłości marki Podkarpackie stowarzyszenie dla aktywnych rodzin nabędziesz w TaniaKsiazka.pl w naprawdę świetnej cenie 11,07 zł. Promocja ta jest wynikiem zbiorczego porównania olbrzymiej liczby sklepów oraz hurtowni w bazie danych.
Podstawowe cechy
ISBN
9788394524159
Oprawa
Miękka
Sprawdź promocyjne oferty na Lot z przeszłości marki Podkarpackie stowarzyszenie dla aktywnych rodzin
Prezentujemy listę promocyjnych ofert na Lot z przeszłości marki Podkarpackie stowarzyszenie dla aktywnych rodzin jakie udało się odszukać. Zobacz oferty, warunki darmowej i ekspresowej dostawy, a także opinie o produkcie:
Lot z przeszłości marki Podkarpackie stowarzyszenie dla aktywnych rodzin (sklep TaniaKsiazka.pl)
11,07 zł
Idź do sklepuSuper oferta
Pokaż wszystkie oferty (1)
Informacje o aktualnych cenach i dostępności produktów wykorzystane w prezentowanym rankingu są zczytywane prawie w czasie rzeczywistym.
Pełny opis produktu
„Lot z przeszłości” to książeczka dla dzieci o pełnej przygód, fascynującej podróży 10-letniego chłopca, który znajduje wehikuł czasu i dzięki niemu rusza w przeszłość. Odwiedza Rzeszów z czasów dzieciństwa swoich rodziców, dziadków, pradziadków i poznaje...
Parametry
ISBN
9788394524159
Oprawa
Miękka
Autor
Jan markovic
Wydawnictwo
Podkarpackie stowarzyszenie dla aktywnych rodzin
Ilość stron
44
Rok wydania
2019
Kategoria
Książki dla dzieci
Producent
Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin
Opinia użytkowników
Opinie oraz Recenzje
Zofia A.
01.11.2024
Twórz razem z innymi użytkownikami cudowną zbiorowość - podsyłaj opinie opinie / recenzje
Jeżeli tylko korzystać z proponowanego produktu Lot z przeszłości marki Podkarpackie stowarzyszenie dla aktywnych rodzin podziel się z nami swoją subiektywną opinią i oceną. Podaj jakie są Twoje z użytkoania, czy jesteś usatysfakcjonowany z zakupu, a także czy relacja cena / jakość jest satysfakcjonująca.