Proponowany w naszejporownywarce cen produkt Lot osvalda - baas thomas marki Tadam można nabyć w TaniaKsiazka.pl w naprawdę kuszącej cenie 22,00 zł. Oferta ta jest rezultatem dogłębnego porównania ogromnej ilości sklepów i hurtowni w bazie.
Podstawowe cechy
ISBN
9788394789053
Oprawa
Twarda
Sprawdź promocyjne oferty na Lot osvalda - baas thomas marki Tadam
Prezentujemy listę promocyjnych ofert na Lot osvalda - baas thomas marki Tadam jakie udało się odszukać. Zobacz oferty, warunki darmowej i ekspresowej dostawy, a także opinie o produkcie:
Lot osvalda - baas thomas marki Tadam (sklep TaniaKsiazka.pl)
22,00 zł
Idź do sklepuSuper oferta
26,90 zł
Idź do sklepuSuper oferta
Pokaż wszystkie oferty (2)
Informacje o obowiązujących cenach i dostępności produktów użyte w rankingu są synchronizowane w zasadzie natychmiast.
Pełny opis produktu
Oswald wiódł spokojne życie bez niespodzianek i odpowiadało mu to. Ale pewnego dnia zniknął jego jedyny przyjaciel! Pełen obaw, wyrusza na poszukiwania do gęstej dżungli, która opanowała miasto. A może ta niezwykła podróż pozwoli obu przyjaciołom oderwać się od ziemi. Dwie rozkładane strony przeniosą Cię w samo serce dżungli.
ISBN: 9788394789053 Kod paskowy: 9788394789053 Autorzy: Baas Thomas Wydanie: 1 Rok wydania: 2017 Kod wydawcy: 47844 Tytuł tomu: Lot Osvalda ilość tomów: 1 Numer kolejny tomu: 1 Miejscowość: Warszawa liczba stron: 36 Oprawa: Twarda PKWiU: 58.11.13 Format: 27.6x36.0 Głębokość (mm): 11 Waga: 0.75 Języki: polski Grupa towarowa: Książka
Parametry
ISBN
9788394789053
Oprawa
Twarda
Autor
Thomas baas
Wydawnictwo
Tadam
Ilość stron
40
Rok wydania
2017
Kategoria
Książki dla dzieci
Producent
Tadam
Opinia użytkowników
Opinie oraz Recenzje
Małgorzata U.
01.11.2024
Przesłane opinie i recenzje produktu Tadam mogą pomóc innym odwiedzającym
Jeśli udało Ci się skorzystać z prezentowanego produktu Lot osvalda - baas thomas marki Tadam podziel się z użytkownikami opinią. Napisz jakie są Twoje odczucia z korzystania, czy możesz polecić produkt oraz czy relacja cena / jakość jest na satysfakcjonującym poziomie.