Antena DELTA to w pełni prekursorska konstrukcja, po raz pierwszy zastosowana w technologii antenowej, oparta na patencie marki RYNTAK technologia, w budowie której zostały wykorzystane także rozwiązania stosowane w przemyśle lotniczym. Antena DELTA przeznaczona jest dla wymagających odbiorców i służy do odbioru wszystkich standardów telewizji naziemnej tj. Cyfrowej DYB-T, DYB-T2 (w przyszłości system nadawania DYB-T2 będzie docelowym standardem do transmisji HDTV), HDTY, H.264 MPEG-4/AYC, 3D i TV analogowej D1 i programów radiowych. Antena DELTA umożliwia uzyskanie najwyższej jakości obrazu dzięki zaimplementowanej nowej technice odbioru sygnału TV. Jest to znikoma zewnętrzna antena, która z powodzeniem może zastąpić aktualnie użytkowane obfite anteny dachowe rodzaju Yagi, siatkowe, a także mniej sprawne niewielkie anteny uniwersalne zróżnicowanych konstrukcji. Wykonana jest ponadto wersja wewnętrzna, wyposażona w specjalną podstawkę do postawienia anteny wewnątrz budynku. Antena spełnia oczekiwania jakościowe norm Unii Europejskiej.
charakterystyczne właściwości anteny DELTA:
1. Niezwykle wysoka efektywność anteny, choćby przy obszernych odległościach od nadajnika.
2. Spełnia oczekiwania innowacyjnych odbiorników telewizyjnych, tj. LCD I PLAZMA.
3. Obraz odebrany cyfrowo poprzez antenę DELTA przewyższa jakością przekaz satelitarnych programów telewizyjnych.
4. Szczelna pokrywa z tworzywa zapobiega pogorszeniu odbioru spowodowanemu warunkami atmosferycznymi.
5. Wytrzymałość i wytrzymałość anteny na wiatr gwarantuje stalowa budowa nośna umieszczona w środku aerodynamicznej obudowy.
6. Estetyczna pokrywa anteny nadzwyczajnie komponuje się z otoczeniem (zastrzeżony europejski wzór przemysłowy).
7. Antena wyposażona jest w ekranowany, wysokiej jakości wzmacniacz.
8. Antena ze wzmacniaczem posiada diodę zawiadamiającą prawidłowe działanie wzmacniacza.
9. Nieduże wymiary, a także specjalny uchwyt zezwalają na montaż anteny nie tylko na dachu,ponadto na oknach, balkonach łub ścianach budynków a także wewnątrz pomieszczeń.
10. Możliwe jest jednoczesne podłączenie kilku odbiorników telewizyjnych albo radiowych (po zaimplementowaniu stosownego rozdzielacza sygnału).